| gabigabita a întrebat:

Am o problema, am un Samsung Smart TV si ieri cand schimbam canalele si dadeam volumul mai tare am observat ca nu mai dispare volumul si numele canalului, raman acolo si dupa oprirea si pornirea TV-ului, mi-ati putea da o rezolvare? Multumesc!

Link imagine: https://imgur.com/NLqO5u5

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scoate-l din priza pentru 2-3 minute, dupa care bagi inapoi stecherul, iar dupa un minut pornesti televizorul.

| Csander a răspuns:

Ai facut cumva un update la softul televizorului?

| gabigabita explică (pentru Csander):

Nuu cred, adica poate s-a facut automat si nu am observat happy