| IonutPopa a întrebat:

am o problema am windows 7 64 biti si imi spune la baterie cateodata 'consider replacing your battery', odata imi spune asta iar altadata normal de exemplu il incarc 100% si im apare normal ca bateria functioneaza perfect iar cand se descarca la 0% cel mai des imi apare 'consider replacing your battery'. Este bateria sau windows-ul de vina? Cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
| BCosmin14 a răspuns:

Si eu am aceasta problema la laptop-ul meu. Nu am avut prea mare grija cu bateria mea. Este de vina bateria. La mine am observat ca la 100%, windos-ul imi arata 2h autonomie si real sunt 30min. Pe viitor, cand tii laptop-ul la incarcat, scoate bateria, ii maresti durata de viata.

| IonutPopa explică (pentru BCosmin14):

Dar la mine bateria se comporta normal

| BCosmin14 a răspuns (pentru IonutPopa):

Atunci as spune ca problema vine de la Windows, dar nu sunt 100% sigur. happy

| IonutPopa explică (pentru BCosmin14):

Iti multumesc mult

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Http://playtech.ro/......artphone/; este bateria dusa, este 100%dusa.