| xxNoLovexx a întrebat:

am o problema.Cand incerc sa editez pagina web de pe IMVU, nu pot sa save pentru ca dispare.Inainte reuseam sa salvez..pe un cont mai vechi, dar l-am schimbat, si pe contul nou nu mai merge.Ce sa fac? De unde este problema?crying

2 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

Te referi la schimbarea culorii? la fundalul mare, header etc? sau sa pui un URL?

| LINNEEE a răspuns:

Sigur nu este de la contul imvu..este o problema de la imvu.tu te referi ca nu se salveaza interesele sau?