| bigsy a întrebat:

Buna TPU am o problema cineva a aflat nr meu de telefon si nu vroiam cum as putea pune cand ma suna sa ii sune ocupat si la sms la fel? raspuns funda va rooooogggg multttttt

3 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Dai ignorare numartongue. Daca nu poti, du-te la Orange/Cosmote/Vodafone ori ce retea ai folosi si te v-or ajuta sa dai ignorare nr. Sau, schimba'ti numarul tongue

| Andrei07565486 a răspuns:

Simplu, intri in setari apeluri, deviaza apeluri, si scrii numarul, si cand te suna, in telefon nu iti apare, dar lui ai apare ca sunalaughing bft

| viktorxxx a răspuns:

Daca ai symbian instaleaza asta http://gallery.mobile9.com/f/1310205/