| Chitu_Roxana_1998 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu backup-ul.Ei bine am facut backup-ul si a venit ziua sa il folosesc am bagat primul DVD(sunt 4 in total) totul merge bine, il bag pe al doile. al treilea, al patrulea.Totul bine.Dar s-a restartat zice loading files (cand bag dvd-ul prima data se incarca foarte greu bara dar dupa se incarca foarte repede) asa acum imi apare un "ecran" nu stiu cum sa zic sad.Si de acolo imi arata la mouse ca se incarca ceva apoi nimic am asteptat cred ca aproape 1 ora si nimic ramane la un ecran iar de acolo nu mai face nimic.A mai avut cineva aceasta problema sau stie cum se rezolva?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Cu ce program ai facut acest backup? Si nu inteleg de ce l-ai pus pe DVD-uri.Asa a facut el 4 arhive (nici nu stiu cum sa le spun). Acum folosesti acel program pentru recover? Ai facut backup doar la partitia C?
Cred ca va trebui sa instalezi din nou sistemul de operare. Apoi foloseste pentru backup acronis true image.Este foarte simplu eu il folosesc de mult timp.
http://www.tpu.ro/......grame-mai/

| Chitu_Roxana_1998 explică (pentru taken):

Cui backup-ul nu am rezolvat nimic am incercat de mai multe ori dar nimic acelasi lucru.Am facut backup la tot hard-ul cu programul care il avea instalat cand l-am cumparat ( am un notebook Asus k52n).Voi incerca sa instalez din nou windowsul si sa vad ce voi face sad.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat