| Rotaru_Ana_1995 a întrebat:

Am o problemă cu calculatorul meu. Când l-am deschis pentru prima data pe ziua de azi mi-a apărut ecranul negru și o eroare care suna cam așa,, Eroare de inițializarea a procesului de conectare
Inițializarea procesului de conectare interactivă nu a reușit.
Verificați jurnalul de evenimente pentru detalii,,
Vreau să menționez și faptul ca îmi arată un buton pe care as putea apasă cu,, OK,, însă nu merge, apăs pe orice tasta și nu se întâmpla nimic. Tot ecranul negru cu eroarea pe mijloc rămâne

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

In cazul acesta trebuie sa schimbi windows-ul, imprumuta de la cineva un stick sau dvd bootabil sau daca nu stii cum se face roaga pe cineva care se pricepe

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Salut. cand dai drumu la pc dupa ce apare logo ul de la windows apasa pe f8 de mai multe ori pana apare un meniu cu mai multe categorii. aici selectezi repair your computer. si te duci la windows restore in caz ca ai vreun back up facut il poti face. in caz ca nu ai dai restart si faci aceiasi pasi doar ca atunci cand ajungi in mediu. te duci mai jos si intri in safe mode sa vezi daca iti merge

| Rotaru_Ana_1995 explică (pentru StalkerSoul):

Salut! Nu se întâmpla nimic când apăs f8, apăs de multe ori cum ai zis