| valyas a întrebat:

Buna tpu..am o problema cu, contul yahoo..nu ma mai pot loga ..imi spune ca e gresita parola, dar eu folosesc aceiasi parola de la inceput.iar cand dau recuperare parola imi cere.What is your oldest cousin's name? care probabil l-am scris cand am facut contul, si nu il mai tin minte. ceva ajutor?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă cu numele verilor tăi, ia-i pe rând, dar să nu dai prea multe răspunsuri eronate, fiindcă ți se blochează accesul la logare pentru 24/48 de ore. Dacă ai scris un nume la întâmplare, e grav... Dar, poate ai menționat numele vărului tău preferat, nu nepărat a celui mai în vârstă.
Contul va fi pierdut definitiv, dacă nu îți amintești răspunsul la întrebarea de securitate.

| Gabriela_Urucu_1984 a răspuns:

Atunci cand ti-ai facut contul ti s-a pus o intrebare. la care probabil ai raspuns fara sa tii cont. Iti mai aduci aminte la care verisor te-ai gandit? Care este numele vărului tău cel mai mare? Gandeste-te bine si introdu numele, astfel te vor lasa sa-ti recuperezi contul! Mult succes!