| Andraasdfg a întrebat:

Buna TpU.Am o problema cu facebook'ul.Pana astazi mergea foarte bine.M-am deconectat si cand am vrut sa intru din nou mi-a aparut asta: It looks like someone else may have accessed your account, so we've temporarily locked it to keep it safe. For your privacy, others cannot see your account while it is locked. To unlock your account, you may need to pass a security check.
ce as putea face?

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Pai poti trece de verificare de siguranta de care iti spune acolo.

| HikariAi a răspuns:

Hey! Adica, inseamna ca cineva ti-a accesat contul dupa alt ip, si aici se ia si dupa zona, intelegi? Adica: daca cineva de langa tine iti acceseaza contul, e totul okey, dar daca iti acceseaza cineva contul din alt oras, iti apare acea "eroare". Adica, iti spun asta pentru ca i-am dat unei fete contul meu de facebook si ea e din alta tara, nu e din Romania, si am primit e-mail cu acea "eroare". Iti recomand sa-ti schimbi parola, in rest i don't now, fi mai atenta pe viitor. Good luke!