| Petrutzza a întrebat:

Am o problema cu niste filmulete, de fapt nu filmele sunt de vina, ci calculatorul meu. cred. Mi-am luat tot felul de filme, seriale etc dar nu le pot vedea pentru ca se vad in "reluare" si cand vreau sa vad full screen mi se blocheaza si se vede pixelat. sad

3 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

Instaleaza driverul de la placa videowinking

| DjDOCALyN a răspuns:

Sall sincer nu m-am intalnit cu problema asta decat o data dar mie doar imi mergea in reluare! Am descarcat KMP(kilometru´player) si mi-a mers daca tot face asa cred ca este placa video sau windowsul ) sporwinking Funda?

| Petrutzza explică:

Am uitat sa mentionez ca mai nou se vad in reluare si pe youtube. happy