| ImperfectlyPerfect a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu stickul. nu merge straight face intodeauna scrie :Unknown device. Cum pot sa repar sau sa fac ceva cu el? Va rog ajutati-ma. am avut multe lucruri pe el sad Funda la raspunsul corect

7 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Incearca la un alt calculator, poate ca la calculatorul la care ai incercat ar putea fi schimbat din BIOS sa nu-ti citeasca stickul... sa imi spui daca ai incercat la alt calculator sau daca la calculatorul la care ai incercat merg alte stickuriwinking

| ImperfectlyPerfect explică (pentru VladGH):

Am incercat deja la cam 5 pc-uri si laptopuri dar nu merge sad

| VladGH a răspuns (pentru ImperfectlyPerfect):

Incearca cu acest program http://www.ilsoftware.it/dl.asp?id=878, problema e ca calculatoarele nu iti gasesc tipul de driver de care are nevoie sticul tau.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Unknown device inseamna dispozitiv necunoscut, problema e ca nu til recunoaste

| ITHelper a răspuns:

Ia-ti drivers for free (este un program), si o sa iti gaseasca driverul lipsa, orice gaseste ca nu ai (are in stanga un x rosu), dai download sau view on web, si ti-l descarca automat. Si este complet GRATIS! happy
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ImperfectlyPerfect explică (pentru ITHelper):

Nici asa nu merge

| ITHelper a răspuns (pentru ImperfectlyPerfect):

MAI MULT CA SIGURR este din cauza unui driver lipasa. incearca sa cauzi pe site-ul marcii pc-ului tau, driverul respectiv. este ceva cu USB, sau HID compliant device sau Realtek USB 2.0 card reader. Unul dintre astea (sau chiar toate) iti rezolva problema.