| SwizZ a întrebat:

Am o problemă cu un aparat foto. Modelul este Panasonic DMC - F3.
Aparatul este nou nouţ, primit de la un prieten care mi-a spus că nu a funcţionat niciodata de cand l-a cumpărat.
Intrebările mele sunt 2 şi ar fi:
Ce ar putea sa aibă aparatul?
Şi dacă sunteţi din Vaslui, ştiţi vreun service pentru aparate foto? Eu am căutat şi nu am găsit.
Mulţumesc happy

Răspuns Câştigător
| Thebestkiller a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Cred ca este defect din fabricatie daca nu a functionat niciodata."Vina" este a prietenului tau care nu l-a returnat la acel magazin.Sa il repari nu se merita, te costa prea mult.Mai bine iti iei altul, la 300 de lei gasesti aparate foto bune.