| gabriella_1970 a întrebat:

Bună, TPU! Am o problemă. De curând am început să joc Virtual Villagers şi mi-au murit o gramadă de oameni, de foame sau din cauza bolilor.Cunoaşteţi şi alte surse de hrană inafară de miere si bananier? Ştiu că şi şeful tribului poate face mâncare, deci inafară de asta.Mulţumesc!

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Pai eu stiu ca mergi si ii pui sa adune cirese dintr-un tufis, dupa care ei duc cu cosul la o casuta din aia.Incearca sa faci bani cu care sa cumperi mai multe lucruri, printre care si medicamente si mancare!
mie imi place jocul ala! foarte tare!