| Websters a întrebat:

am o problema de curand aparuta in legatura cu pc-ul meu, orice as face pe el, dupa o vreme se inchide singur, iar pe monitor imi apare ENTER IN SLEEP MODE si nu stiu cum sa-l fac sa nu se mai inchida stiu ca odata l-am pus in stand by, dar chiar pe moment nu am avut nimic ce sa fac sa nu se mai inchida?

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Descarca de pe net Advanced System Care 6, iar acesta til va curata si iti va seta toate erorile pc-ului!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Temperaturi mari la procesor/placa video, memorii proaste, sursa proasta, praf in el...
Uite cum au procedat altii in situatie similara cu a ta:
http://forum.computergames.ro/......torul.html

| Sn4k3 a răspuns:

Apasa pe butonul sleep

| amacasa2caini a răspuns:

Descarca reg clean pro, acest program scaneaza erorile unui calculator si le repara, da-i o scanare si poate se rezolva

| sNkMihai a răspuns:

Salut Reinstall Windows ar fi potrivit fara sa salvezi nimic.