| iulianr a întrebat:

Am o problema la blog.Nu mai apare chenarul alb unde poti scrie comentarii.Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste funda si vot.

Răspuns Câştigător
| andiflorescu a răspuns:

Pai daca e blog facut doar de tine prin scriere directa a codului html: verifica codul, daca e facut cu ajutorul unei platforme gen wordpress: incearca sa instalezi o versiune mai noua, daca nu contacteaza creatorii platformei si trimite-mi si mie te rog mult un mesaj cu adresa blogului pentru ca imi place sa citesc pe bloguri si chiar sunt curios

1 răspuns:
| iulianr explică:

Am rezolvat problema.Era din cauza ca am debifat ceva din greseala. Oricum, mersi ca ai incercat sa ma ajuti iar pentru asta iti dau o funda si vot.