| Ivanov_Casian_1995 a întrebat:

am o problema la laptop, culoarea negru se vede diferit in sensul ca umbrele se vad sterse ca un fel de blur si parca uneori licareste imaginea in partea de jos a ecranului. Tin sa mentionez ca nu am varsat nimic pe el si nu am umblat la setari.

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Posibil sa fie placa video dedicata sau integrata daca ai an el dat fiind daca nai schimbat pasta mai mult de 3 ani sa supraancalzit si a cedat ancearca sa anlocuiesti pasta si vezi daca merge.