| dude32 a întrebat:

Buna TPU Am o problema la mess mereu cand ma conectez imi zice ca nu am conexiune la net dar eu am nu merge ce are am incercat pe www.yahoo.com sa ma conectez si acolo am mers dupa aia am incercat la mess si tot ceasi problema cu conexiunea la net va rog raspundeti un an nou fericit astept un raspuns cat mai clar la revedere.

1 răspuns:
| cfrtobias a răspuns:

Parola e gresita sau ceva sau aveai parola fara numere in el si dupa noile reguli trebuie cu numere in el sa nu fie sparte asa usor daca mi-ai putea da cumva team viewer m-as putea uita!