| ImperfectlyPerfect a întrebat:

Buna Tpu.Am o problema. Nu-mi merge stick-ul, mi-a stricat.Pot sa repar cumva? Sunt niste fisere importante pe el.

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Uite cum arata un stick ianuntru:http://www.google.ro/......tp?/imgres
poate se poate schimba "USB POWERED"...zic si eu... poate ala-i de vina

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Exista un program cu care sa poti face recuperari de date si un programel de la HP care repara erorile pentru deviceurile portabile, dar... happy

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.cred ca-i ie stricata mufa(ala cu care bagi in PC)
2.du-te sa ti-o schimbe...(nu stiu sigur daca se poate)big grin...dar vezi

| GoguSteriade a răspuns:

Din pacate, nu se poate recupera nimic de pe el daca PC-ul nu il mai vede. Am avut doua stick-uri care s-au ars in mod subit si n-am putut recupera nimic de pe ele.

| ImperfectlyPerfect explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ok mersii:* o sa schimb

| GoguSteriade a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ai un aparat cu care sa lipesti niste piese atat de fine? Daca nu, te costa peste 100 de lei sa faci asta intr-un mediu profesional.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru GoguSteriade):

Uite cum arata un stick ianuntru:http://www.google.ro/......tp?/imgres
poate se poate schimba "USB POWERED"...zic si eu... poate ala-i de vina

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Incearca pe un alt pc sa il bagi sau baga-l in alt port usb al pc-ului tau