| DanutzaScumpika a întrebat:

Buna TPU am o problema - nu stiu ca sa fac, cand iau o poza png, si vreau sa o pun pe o poza, coperta etc. nu merge ( este intreaga, nu decupata ) as vrea sa stiu cum se face, cum se folosesc astfel de poze? Va rog mult ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Ca sa pui poze peste te duci la object si acolo ai Photo 1, 2, 3, 4 bifezi una si dai pe add (patratelul ala cu 3 puncte in dreptul la Photo 1... ) apoi alegi poza si dai ok, apoi micsorezi poza cat vrei tu de mult de la colturi. Sper ca ai inteles. Succes

| DanutzaScumpika explică:

M4riusT - am photoscape