| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU am o problema sa zicem mare deci nu imi merge sa intru pe ID si nici pe Mail ce sa fac si pe eBuddy imi da eroare si pe Meebo nu stiu unde sa intru? ce se intampal si dc nu merge sa intru pe mess? dau funda celui care imi zice ce sa fac

5 răspunsuri:
| JadeMallow a răspuns:

Reinstaleaza-ti mess-ulwinking. [ Adica il dezinstalezi din control panel; si dupa te duci la yahoo.com si dai pe Messenger; si dai download ]. Sau schimba-ti parola thinking

| AdrianValentin a răspuns:

MMMda probabil e de la windows ceva nu e bine instalat ca degeaba dezinstalezi si instalez messengerul tot asa face am patit si eu asta o data si mi-am reinstalat windows-ul sau incearca alta versiune de messenger mai veche...

| crysty1067 explică (pentru AdrianValentin):

Doar la un id imi face asa restul imi intra...

| AdrianValentin a răspuns (pentru crysty1067):

Pai da ca acum asa imi face si mie totul merge dar cand bag id si pass imi zice ca nu e buna parola mi-a mai facut asa dar eu am reinstalat windows-ulwinkingwinkingSper ca ti-am fost de folos

| int10 a răspuns:

Am patit si eu asa odata da dupa un timp si-a revenit