| hotgirl05 a întrebat:

Buna tpu..am o problema si as vrea raspunsuri cat mai repede.am blocat o prietena pe fb..si nst ce sa fac. nu imi mai apare nici la prieteni.sad funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setarile de confidentialitate apoi in sectiunea Persoane şi aplicaţii blocate

| Mariak a răspuns:

Simplu. O deblochezi.
Intri in setari de confidentialitate, apoi cauti unde scrie "persoane si aplicatii blocate" (e ultimul, jos), paralel cu el scrie "Manage Blocking", dai click si iti apare acolo numele prietenei tale si o deblochezi happy