| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am pierdut telefonul unui prieten. Iar acum am nevoie urgenta de un telefon Nokia 6070.Am gasit pe okazii.ro,insa nu stiu ce sa fac.Ma gandesc sa nu imi iau vreo teapa. Voi ce parere aveti? Ati cumparat ceva de pe acest site? Si in legatura cu inscrierea... E bine daca imi fac cont? Trebuie sa platesc ceva? Pot renunta la cont, daca doresc? Ms

Răspuns Câştigător
| Skiipper a răspuns:

In primul rand nu e chiar bine sa cumperi lucruri de pe okazii in sume mari, findca vorba ta poti sa iti iei o teapa, dar e in regula sa iti faci cont pe okazii dar sa cumperi lucruri mai ieftine, eu cumpar de pe site ul asta de 3 ani si nu am primit nici o teapa... daca te hotarasti sa iti iei un telefon dupa okazii mai intai uita-te la calificativele vanzatorului. daca are multe negative nu te sfatuiesc sa cumperi.dar daca are numai pozitive e in regula.si da, platesti pe langa banii pentru ce ai cumparat, si transportul care nu e mai mult de 20 lei happy

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Nu plăteşti nimic, doar faci cont şi cumperi. Am şi eu cont de vreo 3 ani şi nu am avut nici o problemă. Dacă totuşi vrei să fi sigură că nu primeşti vreun cartof în loc de telefon, după ce îl cumperi îi spui la respectivul să-l pună pe Fan Courier cu verificarea coletului la destinaţie. Baftă!