| anamaria_9097 a întrebat:

Buna TPU.Am primit acum cateva zile o camera web, dar nu stiu de ce nu merge instalata.Eu am windows xp si pe cutie scrie ca este compatibila cu windows 7(pe spatele cutiei scrie ca merge instalata si pe windows xp, vista, 7...)si nu are nici CD de instalare.Cum sa fac sa functioneze...Va rog sa ma ajutati kiss

2 răspunsuri:
| Alexintunecatul a răspuns:

Id:alexintunecatul...si iti explic

| nicolaenistor a răspuns:

Cauta pe net.instalarea unei camere fara cd ...si Ii scrii marca la camera si se rezolva asa am instalato si eu.merge fara probleme