| Hamed134 a întrebat:

Am primit pe Instagram un mesaj de la un cont cu "hey how are you?" și după mi-a trimis un link. Pe care nu l-am deschis fiindcă am bănuit că ceva nu-i în regulă. Dacă doar i-am acceptat cererea pentru mesaj fără a da click pe link-ul respectiv se poate întâmpla ceva?

Răspuns Câştigător
| Krax256 a răspuns:

Nici macar nu deschide mesaje de la adrese necunoscute, cu atat mai mult nu deschide linkuri. Acum nu o sa patesti nimic, pe viitor fii si mai atent, altfel cine stie ce virusi poti lua.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Nu.

| Atfas a răspuns:

Nu se poate intampla nimic eu am primit peste 4 mesaje de genu...