| XxCostYxX a întrebat:

Am si eu nevoie de un program cu care pot pune bounty sau bani sau si una si alta la NFS most wanted imi puteti spune cum se numeste sau de unde il pot descarca?

Răspuns Câştigător
| Benedict_6845 a răspuns:

Acel "program" se numeste trainer. de obicei nu se potriveste orice trainer, adica este pentru NFS MW dar nu pentru toate versiunile. gen tu ai versiunea 1.01 si incerci cu trainer pentru 1.05 si se poate sa nu mearga. oricum, pentru toate astea exista GOOOOOOGLE, nfs most wanted trainer si mai simplu de atat este veveve. DeLeHas. net ( doar majusculele ).

3 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Downloadeaza unul din trainerele de aici:
http://dlh.net/......tindex.php

| Skylar a răspuns:

Www.gamecopyworld.com aici gasesti toate trainere la toate jocurile

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu daca este bine asa ca poti trisa si pe langa asta strici tot farmecul jocului ma rog treaba ta