| baNutzZu a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare! am o problema cu calulatorul meustraight face daca incerc sa copii un fisier(folder)si sa ii dau paste in alta parte imi apare o clepsidra si se blocheaza pc daca incerc sa mut cu mausul sau sa ii dau cut si paste in alt loc tot la fel se intamplasad ma poate ajuta cineva dau funda pls.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Sistemul pc-ului tau se misca foarte greu, probabil ori este prea plin cu fisiere si windows-ul este invechit ori ai virusi.
Cel mai bine in acest moment ar fi sa faci o reinstalare de windows. Daca nu stii cum sa faci asta mergi la cineva care se pricepe.
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| baNutzZu explică:

Mersi mult big grin poftin funda happy

| eXtreme21 a răspuns (pentru baNutzZu):

Mersi pentru funda, dar sa stii ca eu nu ajut pentru funda.Eu ajut doar pentru ca stiu cum e sa ai nevoie de ajutor si la randul meu ofer si eu ajutor celorlalti.