| Cosmynel14_4282 a întrebat:

Am si eu o intrebare cu ce program pot sa deschid fisierele MIDI am incercat sa deschid cu Winamp dar nu se aude. Sunt niște negative cu tot cu versuri dar nu am cu ce sa le deschid?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Teoretic ar trebui sa mearga cu Windows Media Player, BSPlayer sau Winamp. Posibil sa nu ai instalate codecurile necesare. Daca nu poti deloc sa il faci sa sune, incearca si asta http://tipspedia.ro/......ce-fisier/

| Adrick a răspuns:

Poti sa deshizi cu aimp2! happy

| MarianFCD a răspuns:

Intelliscore Polyphonic MP3 and WAV to MIDI Converter
Sper ca o sa iti functioneze!

| puf82ro a răspuns:

Incearca media player clasic. bafta