| karlittaa a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.Cum sa imi aprind Pc-u dintr-un click pe mouse?

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Seby daca inchizi un Desktop/Laptop din tastatura nu e bine! Ti se inchide din prima fara sa-ti apara in fundal albastru, e ca si cum s-ar lua curentul si nu e bine de loc! Il inchizi mai bin normal nu din tastatura! Si asa ceva nu exista "a inchide PC-ul dintr-un singur click"! Nu este posibil asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca is niste filmulete pe youtube cum sa faci chestia asta din click sau o parola de la tst, ii destul de simplu dar nu mai stiu cum
http://bani-din.blogspot.com/2011/01/site-uri-ptc.html

| Tarabostes a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa iti cumperi ultima tastatura aparupa pe piata si apoi sa apesi pe un buton din dreapta sus a tastaturii si se oreste calculatorul.
apoi foarte usor cu un clik il aprinziwinking

| karlittaa explică:

Eu am spus sa il aprinzi...nu sa-l inchiziwinking