| Alepa a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare de ce laptopul imi sacadeaza cateodata si in jocuri merge bine si apoi imi sacadeaza nu a fost de mult instalat si formatat windowsul am dat install all drivers, sincer nu stiu ce sa ii mai fac.

Răspuns Câştigător
| bistrita1984 a răspuns:

Are praf in el, curata praful scoate rami si curata-i cu spirt ceva alcool tare si suflalal de praf,, fiind praf se incalzeste procesoru dupa un timp si la cald merge sacadat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curata-l de erori, tune up sau ccleaner, ai bagat si un anti-virus in el? Zi-mi specificatiile ca sa stiu de ce exact iti sacadeaza, poate ti se duce vreo componenta.