| Catalyna306 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare in legatura cu un Ipad.problema este ca l-am primit cadou si atunci cand incerc sa instalez Itunes pentru a pune muzica pe el(etc) nu merge. aveti cumva o alta solutie? Ps:nu pot sa downloadez de pe site-ul Apple programul Itunes.

4 răspunsuri:
| Andutu_5204 a răspuns:

De ce nu poti descarca?
http://www.apple.com/itunes/download/ selectezi acolo itunes for windows si descarci. Dupa ce ai terminat de instalat conectezi tableta o sincronizezi cu calculatorul si va merge.Banuiesc ca atunci cand aprinzi tableta iti apearea logo la itunes si cablul, asta trebuie sa faci ce am zis mai sus, o sincronizezi si totul va merge.

| Alexsb2006 a răspuns:

Daca ai descrie mai bine problema poate pot sa te ajut... iti da vreo eroare ce se intampla?

| Catalyna306 explică (pentru Alexsb2006):

Uite ce zice de pe siteul Apple : Această pagină web nu este disponibilă
Pagina web de la https://swdlp.apple.com/......roductData poate fi temporar nefuncțională sau a fost mutată definitiv la o nouă adresă web.
Eroare 501 (net::ERR_INSECURE_RESPONSE): Eroare necunoscută.
Ce pot face? si chiar daca l-am descarcat dupa.cand conectez Ipad-ul...nu mil gaseste.F ciudat!