| SindyR a întrebat:

am si eu o intrebare. Vreau sa imi schimb placa de memorie RAM si e DDR2 conteaza ca modelul ce il cumpar sa corespunda si la MHz? Va rog sa raspundeti doar daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Neku a răspuns:

DA, este foarte important daca mai vrei sa adaugi inca o placuta de rami. Daca nu sunt exact la fel nu se vor "intelege" impreuna fiindca sunt pe MHz diferiti. Daca vrei doar o placuta de rami nu conteaza ce MHz are.

| SindyR explică (pentru Neku):

Multumesc mult

2 răspunsuri:
| bogdan24 a răspuns:

Nu neparat dar va merge pe frecventa mai mica.Mai bine ia la aceiasi frecventa
pentru ca va merge mai bine.