| djingeras a întrebat:

am si eu o problema. cand sterg din recycle bin acesta imi arata iconita ca si cand nu ar fi nimic sters si o casuta pe care scrie asa:canot remove folder synaptics pointing driver device driver. ce pot sa fac? sa nu mai apara asa si apara normal cum trebuie? multumesc dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Lightsnow a răspuns:

Si mie mi se mai intampla sa sterg tot din recycle bin si sa imi arate ca si cum nu as fi sters nimic. Ai grija ce stergi ca poate sunt fisiere ce iti trebuiesc pentru windows fara de care sistemul tau de operare nu mai poate functiona la paramentrii normali. Sper ca te-am ajutat. Bafta!