| CosminGK a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu pc meu..cand il pornesc il apare reboot and select parape boot device or insert boot media in selected device and press key...ce fac ajutati-ma va rog frumos.dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Ori ai probleme cu hdd ori ai doar sistemul de operare corupt si trebuie sa reinstalezi windowsul.recomand oi verificare de hdd

3 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Dai hard disk sau hard drive si daca nu mergetrwbuie sa reinstalezi windowsul sau sa schimbi hard diskul

| CosminGK explică (pentru DANI_1590):

Adica sa intru in bios si de acolo sa fac setarile? ca hard diskul nu l-am schimbat niciodata

| supermdmario a răspuns (pentru CosminGK):

Ori ai probleme cu hdd ori ai doar sistemul de operare corupt si trebuie sa reinstalezi windowsul.recomand oi verificare de hdd

| CosminGK explică:

Sa intru in bios? si de acolo sa fac setarile?