| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi se blocheaza pc-ul, chiar si dupa restart.Am schimbat windowsul de 3 ori si nimic dar toate acestea dupa ce instalez driverele video.Am incercat sa scanez computerul crezand ca am virusi dar nici nu incepe scanarea ca pc-ul se blocheaza. Mi-a aparut si "blue screen" si zicea "dumping for pshycal memori". Va rog ajutati-ma.Multumesc!

4 răspunsuri:
| MichelWolverine a răspuns:

Ti-as sugera sa incerci sa instalezi windows-ul de pe alt cd, este posibil ca acel cd sa fie virusat si din aceasta cauza sa iti faca problemele acestea. Mai poti sa vezi daca corespund cerintele windows-ului cu configuratia calculatorului tau...de exemplu, daca pui windows 7 pe un pc cu 1 gb ram, nu stiu cat de bine va merge... Sper ca te-am ajutat. Succes! happy

| Lumine a răspuns:

Pai am un pc performant...folosesc windows xp si de 2-3 saptamani imi apare aceasta problema.sad

| ElektroViruss a răspuns:

Vezi poate ai ceva probleme cu memoria RAM. si eu am patit asa.

| jhonny999 a răspuns:

Scoate ram-ul din slot si curatal de praf, scoate bateria de bios 2-3 minute si o reintroduci la loc.