| Alexoutza a întrebat:

am si eu o problema.Peste doua saptamani voi participa la un concurs numit,, Targul mainilor dibace", si trebuie sa pregatim cateva obiecte folositoare facute manual...am mare nevoie de ajutor...imi puteti da va rog cateva idei si cum as putea sa le fac. FUNDAlove strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| bunny_6472 a răspuns:

Pai ai putea inventa un fel de suport pentru ceva care pana acum nu s-a mai inventat, sau niste noi de coratiuni. funda?

| Alexoutza explică:

S-au dus deja lucruri de genul asta...alte sugestii?