| 11vladutz90 a întrebat:

am si eu o problema sunt mai plinut si as vrea sa slabesc, as vrea sa cumpar produsul Top-Shop numit Relax & TOne si la luat cineva? functioneaza bine? sau ei spun asta doar ca sa isi vanda marfa? va rog raspundeti serios! Mersi!

8 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Este supeeerb, i-si merita toti banii, sunt super multumita de el. il folosesc de 2 luni 30 min pe zi, se cunoaste, pielea e mult mai ferma, a disparut celulita, nu mai am burtica, i-ti recomand acest produs

| Adriannae a răspuns:

Nu te supara, dar de ce ai impresia ca o sa slabesti stand pe canapea? Ca sa slabesti trebuie sa ai o alimentatie echilibrata si sa mai faci si ceva miscare.Nu intelege gresit, insa ai arunca banii pe fereastra achizitionandu-l.

| Mikezilla a răspuns:

Il are si mama, de cand a inceput sa-l foloseasca s-a plans ca mai rau s-a ingrasat. Normal ca oricine vrea sa isi vanda marfa. Mai bine incearca faci exercitii, statul pe canapea si masatul cu relax & tone...hm,nu merge sa zici ca folosesti aparatu si gata, trebuie sa ai si o mica dieta, ceva exercitii si sigur slabesti.

| OliverH a răspuns:

1. Nu functioneaza deloc.
2. Da, ei spun asta doar sa-si vanda marfa.
Depinde cati ani ai, daca ai >15-16 poti sa mergi la sala. Daca nu inot, fotbal, handbal, baschet si cam orice sport la care trebuie sa depui efort.
Nu poti sa arati bine fara munca.

| kiki91007 a răspuns:

Buna. Pot sa iti recomand cu tarie Garcinia Cambogia, care este promovata chiar si de Dr Oz in ultimul timp. Eu am incercat si am slabit 4 kg intr-o singura luna, fara nicio schimbare in alimentatie.
Am comandat initial un free sample ce mi-a ajuns cam o luna, iar apoi versiunea completa. Pentru sample am platit doar transportul in valoare de 2.95 dolari.
Daca te intereseaza, poti sa accesezi linkul de mai jos pentru mai multe informatii:
http://www.reviewrule.com/garcinia-cambogia

| TrifoiIoana a răspuns:

Pai merita sa ai unu in casa mama mea a luat si ea dar nu prea e functional la treaba cu slabitu in schimb restul e adevarat oricum il poti include intro "dieta" daca iti faci masaj seara inainte de culcare vei dormi mai linistit lucru ca iti da energie pentru ziua urmatoare si cum spunea si luciana200972 isi merita toti bani

inca ceva depinde de organism cel mai bine ar fi sa consulti un medic care o sa iti spuna cum sa slabeasti normal
succes

| Reduceri50 a răspuns:

Produse teleshopping cu 50% reducere: kosmodisk, relax and Tone, paint zoom, centura slabit. Livrare gratuita in 24 de ore oriunde in tara. Avem produse de calitate ce vor imbunatati viata dvs. http://www.reduceri50.ro/ Tel. 0736 041 641

| Marquiz a răspuns:

Aparatul nu e asa bun, nu prea face mai nimic.
Incearca acest program: http://bit.ly/1bhj1Gz

E genial