| Akyy a întrebat:

Buna TPU :*:*:* am si o problema am un telefon nokia 7210 supernova si intr-o zi telefonul s-a inchis cand ma vrut sa-l deschid mi-a arat ca se deschide tot ca inainte mai bine zis se deschide normal da cand e sa il deschid tot ecranu mi se face alb saddc? de la ce? va rog ajutati-ma laughinglaughinglaughingsadcrying dau funda garantat :*:**::*

Răspuns Câştigător
| mogwtz a răspuns:

Desfa-l si vezi daca nu cumva ti-o iesit dispaly-ul sau folia de la display