| adddaa a întrebat:

Am un iphone idiot laughing ma puteti ajuta si pe mine cu o chestie? big grin
Cand vreau sa imi downloadez o aplicatie nu ma lasa pentru ca imi trebuie cont de iTunes, iar ca sa-mi fac acest cont am nevoie de un nr sau cod, ce-o fi, de card. Cum sa fac pentru a-mi face cont fara codul ala de card? Cum sa- pacalesc? Vreau doar aplicatii gratuite, dar nici macar pe alea nu mi le pot instala sad
Ma puteti ajuta? Va rog frumos!
Funda garantat! happy

Răspuns Câştigător
| Cocki a răspuns:

Uite am avut aceeasi problemawinking Fa-ti cont direct de pe iphone, dai none (unde iti cere cardul` ) si completezi doar adresa happy. Sper ca te-am ajutat (chiar daca e tarziu laughing ).

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Foloseste cydia si nu mai ai nevoie de itunes.
http://lmgtfy.com/? q=install+cydia+on+iphone

| silviav a răspuns:

Nu poti face contul pe Itunes fara sa cumperi o carte de la Itunes sadDin pacate eu am avut aceeasi problema si nu a mers pana nu am cumparat una.) Dupa aceea ai acces la toate aplicatiile cu sau fara bani. te sfatuiesc sa cumperi cartea cea mai ieftina si sa o activezi... sau un prieten care are deja contul activ sa-ti dea userul si parola lui happy