| mAlexandra a întrebat:

Am un iPod si are nevoie de iOS 4.3. L-am downloadat de pe net dar nu stiu cum sa-l bag in iPod. Deschid aplicatia dar ma duce direct in iTunes si nu mai pot sa fac nimic. Ce pot face sa mearga? Am luat aplicatia asta pentru jocuri. ( asa imi cere )

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, nu te juca! La fel am făcut şi eu cu vreo 2 telefoane, am vrut să fac update şi l-am blocat a trebuit să-l fac la servis şi m-a ajuns fix cât era sa-l bag de atunci nu mai mă încurc şi îl duc direct unde trebuie un iOS 4.3 nu te ajunge mai mult de 60 de lei, totuşi se face o treabă bună în comparaţie cu ce faci tu acasă.
O zi bună!