| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un laptop ASUS din decembrie si am cateva probleme cu el.Pentru inceput am observat ca dupa ceva timp dupa ce dau drumul unei melodii pe youtube sau intr-o convorbirre la microfon se aud niste bazaituri din cand in cand, care ar putea fi cauza? Iar a 2-a problema, mi se blocheaza cam des, adica cand ma uit la filme sau videoclipuri pe youtube, iar daca ii dau restart se mai blocheaza in continuare si isi revine abia dupa 2-3 restaturi. L-am dus la reparat si i-a reinstalat windowsul, dar tot la fel se blocheaza. De ce se tot blocheaza? Mentionez ca am windows 7 si laptopul are 2 gb, sa fie de vina memoria mica?
Multumesc!

1 răspuns:
| danimotenel a răspuns:

Bagati xp si mai du-te odata la service si zile sa til faca nu sa te abureasca(ca doar cu un reinstal la windows nu se rezolva problema)Pentru bazaituri o fi de la speaker, si daca 2gb inseamna 2gb de RAM atunci pentru windows 7 e cam mica.