| andmihai15 a întrebat:

Am un laptop Asus si ieri a inceput sa imi faca coolerul foarte urat...(se tura si avea un zgomot ciudat). un prieten mi-a spus ca este din cauza prafului adunat pe radiator. laptopu il am de 1 an si nu l-am curatat de loc. credeti ca este din cauza prafului?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Depinde si unde ai tinut laptopul... daca nu l-ai tinut pe ceva plat(ex. birou sau masa) si l-ai tinut in pat sau pe ceva moale ar trebui curatat