| ArmywCode a întrebat:

am un laptop HP 6735s adus recent din Spania, acolo a fost conectat numai la modem niciodaata la un cablu prin fibra optica cand ii bag cablul de internet ledurile functioneaza insa nu se conecteaza imi zice cv despre DNS am incerct eu ce am incercat dar fara succes, ma puteti ajuta va rog? Dau funda love struck

1 răspuns:
| alex19051988 a răspuns:

Ai aflat despre aceasta metoda ca si eu sunt interesat deoarece nici mie nu imi merge internetul cand bag cablul de la fibra optica. Doar prin Wifi de la laptop imi merge internetul. Mi-am cumparat si eu laptop Acer cu Windows 8 din Finlanda.