| Ghostplayer a întrebat:

Buna TPU am un laptop marca ASUS si nu stiu daca rezista la windows8 ultimate! Cel mai justificat raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ce configuratie are laptop-ul?

| relian a răspuns:

Daca pe el ai instlat windows 7 atunci merge si wind8 cu siguranta. Daca vrei sa fii sigur scaneazal pe net si o s a stii cu siguranta daca e sau nu.Am citit pe site la Microsoft si acolo spiune daca calculatorul tau ruleaza windows7 atunci este capabil si de 8.Mergi pe microsoft.com si acolo ti se scaneaza laptopul automat si primesti raspuns daca poate fi upgrade for windows8 sau nu.Bafta

| Ghostplayer explică:

Este ASUS x59SLseries

Răspuns utilizator avertizat