| Deutza_Andreutza_1994_6zO3 a întrebat:

Buna tpu....am un laptop si mi s-a rupt chestia aia unde bag mufa de la boxe am auzit ca pot sa bag mufa si unde e mic si sa schinb niste setari dar nu stiu cum sa fac,,,, ma poate ajuta cineva...

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde de laptop. Poti sa incerci cu ceva drivere modificate. E posibl sa nu mearga, de asta am zis, depinde de laptop.
Dar poti incerca la orice service de pc-uri, de obicei repara si asa ceva, ca nu e prea dificil.

| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Nu incerca sa faci improvizatii auzite dupa ureche.
Poate faci ceva si mai rau.
Mergi la un service, nu costa asa mult o mufa.