| adytzzw a întrebat:

am un Nokia lumia 520, si astazi cand am incercat sa l conectez la calculator sa mi bag muzica nu merge, calculatorul il ia drept un aparat foto...

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. Update de soft la telefon
2. Schimba la setari cumva si pune telefonul pe mtp.

| alexcs123 a răspuns:

Salut! Ca sa poti sa iti pui muzica trebuie sa dowloadezi driverele usb pentru telefonul tau.Le poti lua de pe site-ul oficial Nokia.

| adytzzw explică (pentru alexcs123):

Mdea...da ce mi zici daca acum 5 minute am vorbeam cu un prieten si am facut o poza in timp ce vorbeam cu el cu el la telefon si acum nu mai merge camera?