| Pati_9326 a întrebat:

Am un Nokia Xpress Music de un an si jumatate, dar s-a resetat singur. S-a stins, l-am aprins si mi s-au sters toate mesajele, tonurile de apel, fisierele receptionate si toate celelalte, au ramas doar ciornele. Temele si tonurile de apel ce le avea in el nu se puteau sterge nicium pentru ca erau de la telefon happy. Tot ce era pe card a ramas si acum. Aveam cateva mii de mesaje, insa dupa ce mi s-a stins si l-am aprins au ramas 400 si ceva, dar nu am dat importanta, am crezut ca-si revine.insa cand m-am trezit l-am gasit iar stins si l-am aprins, nu a mai ramas niciun mesaj, si aveam nevoie de niste mesaje din elhappy. Nu cred ca le mai pot recupera, dar totusi am zis sa incerc happy... ce credeti?sad

1 răspuns:
| Dragosmarian a răspuns:

Buna! Nu le mai poti recupera, aici apare problema de la soft trebuie sa-l resoftezi atunci risti sa nu mai mearga deloc.Bafta!