| Illuminatus a întrebat:

Am un ROUTER WIRELESS HUAWEI HG655B si pe eticheta din spate ca sa intru wireless la laptop imi apar niste key-uri... eu am fost prost si am dat din greseala cu unghiile peste eticheta si sau sters codurile...si nu mai stiu care sunt! ma ajutati?

2 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Daca e de la romtelecom scrie acolo unde scrii u sait 192.168.1.1 si la user (admin) si la parola (admin) dupa aia in stanga dai pe basic si dupa aia cauti WLAN, dai mai jos pana gasesti (WPA pre-shared key: ) si acolo pui noua parola, ea trebuie sa fie de minim 11 caractere

| Iònùt_Dòbré_1997 a răspuns:

Nu mai merege daca nu stii codu ancearca sa scrii pe google marca si ancearca mai multe coduri de tile dau ei... Fundawinking