| Cr1st1ii a întrebat:

am un telefon Allview P5 mini si are unele momonte cand eranul lui se aprinde asa pur si simplu fara sa fie apasat vreun buton sau ceva, se aprinde asa pentru o secunda doua, de doua trei ori face chestia asta pe minut si dupa vreo cateva ore nu mai are nimi, si tot asa se repeta procesul. vreau sa stiu daca e in neregula cu el ceva ca sa il duc la garantie sau nu... multumesc anticipat celui care imi spune o opinie.

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Probabil ţi-ai pus setarea să îţi ''licăre'' ecranul la primirea unui mesaj sau ratarea unui apel.

| Cr1st1ii explică (pentru sickoffallthings):

Nu era de la aia..am rezolvat-o, i-am dat reset. mersi oricum!winking

1 răspuns: