| Beatriiice a întrebat:

:* Am un telefon Nokia 2730 classic. De când s-a dat ceasul cu o oră înainte, mi-a rămas ceasul de la mesaje cu o oră în urmă. Atunci când primesc un mesaj îmi arată că l-am primit la ora 1, dar ceasul este 2. Ştiţi cumva ce să îi fac? Mulţumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa reglezi ceasul la mobil.

| Beatriiice explică:

Se pare că nu ai înţeles. Crezi că aş mai fi postat aici dacă ceasul nu era reglat? Ceasul la telefon indică ora corectă dar când primesc un mesaj îmi apare că a fost primit cu o oră în urmă.