| ramonik_3299 a întrebat:

am un telefon SAMSUNG Hello Kitty, si de cate ori vreau sa-mi copiez o piesa de pe pc in cardrul lui de memorie imi scire imposimbil de copiat pentru ca este proteja la protectie de scriere sau asa ceva, si nu pot sterege nimic din card de pe pc ce sa fac?

1 răspuns:
| bobik91 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. incearca sa intri la setari la memory card, sa vezi daca nu e protejat de vre'o parola. sau formateaza cardul, dar ii dai format DIN TEL nu din pc, si incerci dupa aceea sa bagi piese, sau daca nu merge in cel mai rau caz dai setarile din fabrik, apoi un format la memory card si incearca iar. la altceva nu ma pot gandi. sper sa mearga!