| soranaaa a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon SAMSUNG SGH-f480.cine stie cum trebuie sa fac sa blochez numarul cuiva.adica sa nu imi mai apara cand ma suna.mentionez ca sunt in Spania si sunt pe cartela digi, deci nu ma apuc sa sun pe la firme s aii intreb. Daca se poate din telefon.Multumeeesc:*:*FUNDAhappy[nu stiam in ce categorie sa pun]

1 răspuns:
| Dany_viola_1992 a răspuns:

Deci am si eu acelasi telefon si trebuie sa te duci la setari dai click pe contact block si selectezi pe cine vrei sa blockezi